אור-תם משרד אדריכלים בדרוםאור-תם משרד אדריכלים בדרום.

משרד אדריכלים בדרום - שירותי אדריכלות מתקדמים.

אור-תם - הינו משרד אדריכלים בדרום, המספק מאז 1993 שירותי אדריכלות כוללים המכסים את כל סוגי הבנייה והעיצוב המקובלים לפי תקני הבנייה הישראלים. המשרד מתמחה בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות בכל סוגי הבנייה ומתן פתרונות ומענה מיטבי והתאמה לכל סגנונות הבנייה המקובלים בישובי הדרום. יש לזכור שלעתים מגבלות הבנייה והעיצוב משתנים מאיזור לאיזור וקיים אף שוני בין ישוב לישוב באותו איזור. הן בשל אופי הבנייה. רוויה או צמודת קרקע וכו', והן בשל אופיו השונה של כל ישוב וישוב והמגבלות הנגזרות ממדיניות תקינה מקומית.
כאמור אור-תם, משרד אדריכלים בדרום המתמחה בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בתחום הבנייה והעיצוב. לדוגמא: בבניה צמודת קרקע נעשה שילוב של טכנולוגיות הנגזרות מסגנון הבנייה הירוקה במבנה עצמו ובנוסף משלב משרד אדריכלים בדרום זה, את טכנולוגית הבית החכם בעיצוב הפנים. כאשר מדובר במבני ציבור או מבנים תעשייתיים. משרד אדריכלים אור-תם מתמחה בשילוב כל החידושים בטכנולוגית הבנייה הירוקה גם בסוג בנייה זה ושילובם של מקורות אנרגיה מתחדשת לצד אלמנטים שמתפקידם לחסוך ולמנוע בזבוז אנרגיה.
ראוי לציון שמשרד אדריכלים בדרום הפועל לאורך שנים רבות ומעודכן בכל החידושים בתחום התכנון, העיצוב והבנייה, ובהסתמך על ניסיונו רב השנים יאפשרו לכם ליהנות מיתרון משמעותי לגבי מימוש כל תוכנית פיתוח שיש לכם הן בתחום הבנייה ועיצוב הפנים והן בתחום הפיתול הסביבתי.

משרד אדריכלים בדרום - יתרונות המיקום

מיקומו של משרד אדריכלים בדרום מאפשר לו גישה ישירה ומהירה לכל הגורמים הנוגעים בתהליכי הפיתוח, התכנון, הבנייה, הפיתוח הסביבתי והאכלוס הנוגעים לכל סוגי הישובים. בכל ישוב וישוב קיימים נהלים שונים וועדות תכנון שונות אשר מתפקידן לאשר ולפקח על תהליכי התכנון והבנייה בכל אתר ואתר. כאשר מדובר באתרים באיזור הדרום הרי שלמשרד אדריכלים בדרום יתרון משמעותי מאין כמהו.
אור-תם פועלת ברוב ישובי הדרום שנים ארוכות ובשל כך המשרד הינו בעל נגישות גבוהה ומידית לכל אתר ואתר. משרד אדריכלים בדרום, מתמחה בכל סוגי הבנייה בדרום המתפתח. הן בהרחבות והשכונות החדשות בישובים הכפריים (קיבוצים ומושבים) והן בישובים הקהילתיים. יש לזכור שמיקומו של המשרד מהווה עוגן חשוב מאין כמהו בכל השלבים.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

עיצוב דירות יוקרה תהליכי התפתחות ארכיטקטוניים